3 grudnia 2019

HABITY

Istotną część naszej oferty stanowią habity przeznaczone dla różnych zgromadzeń zakonnych. Odzież duchownych, tak samo jak każde inne ubranie, musi być uszyta tak, by służyła kapłanom przez wiele lat. Każdy element stroju powinien być wygodny. Nasze habity dają pełną swobodę ruchu i zapewniają regulację termiczną na najwyższym poziomie, dzięki czemu zakonnik może się skupić na swoich codziennych obowiązkach. Wszystkie habity wykonywane są z niesamowitą dbałością o szczegóły. W podobny sposób realizujemy zlecenia na alby liturgiczne oraz ornaty eucharystyczne .

Co wyróżnia naszą odzież sakralną?

Kładziemy szczególny nacisk na wybór najlepszych materiałów. Odzież zakonna może być uszyta z następujących tkanin: koszulówka, tropik, strecz lub len. Ceny rozpoczynają się od 450 zł. Ostateczny koszt zależy między innymi od wybranego materiału. Wszystkie modele, niezależnie od rodzaju zgromadzenia, wyróżniają się solidnością. Wytrzymałe tkaniny nadają się do prania w pralce i prasowania. Każde ubranie ma mocne szwy oraz fason zgodny z regułą danego zakonu.

Modele w różnych rozmiarach

Wszystkie habity możemy przygotować w różnych rozmiarach. Dzięki temu każdy zakonnik będzie się czuł komfortowo. W celu omówienia wszystkich szczegółów zamówienia zapraszamy do kontaktu. Podanie dokładnych wymiarów umożliwia nam uszycie habitów maksymalnie dopasowanych do przyszłego właściciela