3 grudnia 2019

KOMŻE KAPŁAŃSKIE I MINISTRANCKIE

W naszym sklepie dostępne są komże kapłańskie oraz ministranckie, czyli białe szaty o szerokich rękawach. Ubrania są znacznie krótsze niż alby liturgiczne . Biała barwa ma oznaczać czystość serca i ducha. Obecnie można także zakupić komże ministranckie w różnych kolorach oraz z eleganckimi zdobieniami. Oferujemy elegancką odzież dla chłopców z okrągłym lub prostokątnym wycięciem pod szyją, z podbiciem, gipiurą lub wstawką wykonaną z materiału przeznaczonego na firanki. Staramy się zapewnić jak najszerszy wybór, dzięki czemu każda parafia wybierze modele oraz rozmiary dopasowane do własnych potrzeb.

Wygodne i przewiewne materiały

Zwracamy szczególną uwagę na jakość prezentowanych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie komże oraz inne szaty liturgiczne wykonane były z tkanin najwyższej jakości, które będą służyły przez wiele lat. Materiały można prać bez obawy, że komże się zmniejszą lub ich barwa zmieni się na bardziej szarą. Do produkcji oferowanych przez nasz sklep komży wykorzystano miłe w dotyku i przewiewne tkaniny takie jak: strecz, materiał koszulowy, len oraz bawełnę. Wszystkie szwy oraz wzory zrobiono z niezwykłą dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Zamówienia hurtowe i detaliczne

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wygodnych komż angielskich, trydenckich, prałackich oraz kapłańskich. Dostępne są także komże ministranckie w innych kolorach, np. złotym oraz czerwonym. Realizujemy zamówienia hurtowe oraz detaliczne. W celu ustalenia szczegółów (liczby szat, modelu oraz rozmiaru) zapraszamy do kontaktu. Oferowane w naszym sklepie produkty wyróżniają się niezaprzeczalną jakością przy zachowaniu konkurencyjnych cen.